‪Беркут‬ знову атакує активістів

Як стало відомо, 3 серпня, приблизно десятої години вечора, співробітники Національної поліції намагалися заарештувати Андрія Медведька.

berkut_c4299Заїхавши в двір свого будинку, по вулиці Мукачівській, Медведько вийшов з автомобіля, зайшов в квартиру за грошима для розрахунку з водієм. Повернувшись до машини, побачив групу невідомих екіпірованих осіб в чорній формі, карпових беретах. Не представившись та не показавши жодних посвідчень вони стали вимагати документи. Невідомі чоловіки були озброєні автоматичною зброєю, переживаючи за своє життя та життя водія, Медведько вирішив піти на вимоги, надав паспорт. Медведьку оголосили, що він перебуває в розшуку з квітня місяця цього року, заблокували та розпочали обшук транспортного засобу та водія, намагалися провести затримання Медведька, з метою доправляння в найближчий РУВС‬. Навпроти стояла цивільна машина з опущеним переднім склом, ймовірно проводилась оперативна відеофіксація.

Батьки Медведька, занепокоєнні відсутності сина, вибігли на двір та підійшли до місця події. З’явилася змога набрати адвоката, журналістів, громадськості. Після цього припинилися протиправні дії невідомих осіб, які виявилися поліцейськими. Нагадаємо, що Печерський суд скасував запобіжний захід Андрію Медведьку 23 травня, до цього він носив електронний браслет контролю та не порушував покладенні на нього обов’язки. Цілком очевидно, що це черговий незаконний прийом МВС.

Зі своїх джерел стало відомо, що силовики декілька днів тому готували побиття та провокацію з підкиданням зброї/наркотиків Андрію Медведьку та Денису Поліщуку. Також з’ясувалося, присутні поліцейські – колишні співробітники Беркуту, були присутні 12 липня в слідчому відділі по вулиці Антоновича. Того дня провелися незаконні слідчі дії стосовно Медведька й Поліщука, їх побиття співробітниками КОРД‬ та прокуратури. Останнім відмовили в праві на захист, в праві на повагу до їх гідності. 26 липня Медведько‬ та Поліщук‬ заявили, що занепокоєні за власне життя та здоров’я. В повідомленні йшлося про факт постійного стеження за ними та їхнім адвокатом Андрієм Анатолійовичем Федур‬ невстановленими особами.

Враховуючи, що строки досудового розслідування вбивства Олеся Бузини минули 17 червня, на судових засіданнях доведена абсурдність підозри стосовно Андрія Медведька та Дениса Поліщука, правоохоронці готові й далі фабрикувати справу. Цілком можливо, це пов’язано з ймовірним поверненням в Україну генерала Василя Паскала, який має особисту зацікавленість в ліквідації активістів патріотичної організації С14‬, членами якої є Медведько та Поліщук. Саме С14 брала участь у протидії свавіллю правоохоронців при Вікторі Януковичі та викритті злочинних схем МВС‬ після Революції Гідності, саме C14 змусила відправити недолюстрованого генерала у відставку.