Звернення Андрія Медведька та Дениса Поліщука до Рената Кузьміна

Шановний Ренат Равелійович

Нещодавно Вами в соціальних мережах було оприлюднено заяву, як представника потерпілої сторони у справі вбивства О.Бузини. В цьому документі Ви вказали наші прізвища. Повідомляємо Вам, що ми жодного відношення не маємо до вбивства журналіста О.Бузини. Наше алібі встановлено судом. Звертаємо увагу, що на сьогоднішній день це єдиний доказ у цьому кримінальному провадженні перевірений в судовому порядку.

В той же час, якщо у Вас, як представника потерпілого, є якісь об’єктивні дані щодо предмету доказування у кримінальному провадженні №12015100100004393, то приходьте в судові засідання і надавайте свої докази. Для відома: найближче судове засідання відбудеться у Печерському районному суді м.Києва 02.09.2016 року о 9 год. 30 хв. Цей судовий процес ініційований стороною захисту з метою скасування постанов про зупинення досудового слідства у цій справі. Переконані, що Ви також зацікавлені в цьому, якщо хочете швидкого та об’єктивного розслідування.

Також розраховуємо, що в подальшому Ви, як доктор права, не будете називати публічно наші  прізвища у контексті цієї справи, щонайменше до Вироку Суду.

01.09.2016 року

А. Медведько та Д.Поліщук