Хто заплатить за “АТО”?

Вже очевидно, що за все що відбувається на східному фронті прийдеться оплачувати українському народу. Все тому, що проводиться якась незрозуміла “Анти Терористична Операція”. Якщо це de jure антитерористична операція, то відшкодування будуть з бюджету України!

01_ruiny-doneckogo-aeroporta-ostayutsya-pod-kontrolem-sil-ato-4-fotoЗакон України “Про боротьбу з тероризмом” ч. 1 ст. 19: “Відшкодування шкоди, заподіяної громадянам терористичним актом, провадиться за рахунок коштів Державного бюджету України відповідно до закону і з наступним стягненням суми цього відшкодування з осіб, якими заподіяно шкоду, в порядку, встановленому законом”.
 
При такому розкладі завтра прийдеться відшкодовувати втрати всім “мирним жителям” так званих ЛНР і ДНР. Мабуть час назвати речі своїми іменами.
 
В 2001 році в місцевому суді міста Луганська я, з Віктором Агєєвим, в одному з клопотань писав таке: “Необхідно визнати в суспільстві і державі необхідність існування порядку і правил встановлених законом. Інший підхід призведе … до виникнення хаосу і „війни всіх проти всіх” без дотримання будь-яких правил і принципів”.
 
Андрій Федур
Позначки: