В’ячеслав Малько

33ce4c7-13458662-1453819321311067-3

Малько В’ячеслав Володимирович – призначений заступником голови районної поліції Києва та начальником кримінального розшуку Подільського району. Затримувався за водіння у нетверезому стані на донецькій машині з підробленими документами, колишній начальник сектору розшуку транспортних засобів Подільського відділу поліції Києва.

Коротко про справу. 22 червня о першій годині ночі екіпаж патрульної поліції міста Києва звернув увагу на автомобіль Range Rover (АН0938ЕН), який рухався по вулиці Правди. Характер руху автомобіля викликав підозру у вживанні водієм спиртних або наркотичних засобів. В результаті переслідування, поліцейські заблокували автомобіль. Водієм-порушником виявився В’ячеслав Малько, начальника сектору розшуку транспортних засобів Подільського відділу поліції.

Патрульні склади стосовно В’чеслава Малька протокол по 130 статті КУпАП (керування ТЗ в стані алкогольного сп’яніння). Свідоцтво про реєстрацію автомобіля правопорушника, на думку полісменів, містило ознаки підробки. Слідчо-оперативна група, яка прибула на місце події, евакуйовувала підозрілий транспортний засіб на штраф майданчик, вилучила документи на дослідження.

Особливості. В’ячеслав Малько стверджував, що безробітний, за кермом не перебував, експертизу на виявлення в організмі алкоголю проходити відмовився, сперечався, провокував бійку, чинив злісну непокору законним розпорядженням. Полісмени застосували спецзасіб, на руки В’ячеслава Малька надягали кайданки.

На місце події так і виїхала інспекція з кадрів ГЛАВКу, яку викликали патрульні, адже правопорушення вчинив співробітник поліції. Не зважаючи на закон, найближчими днями В’ячеславу Мальку повернули підозріле свідоцтво про реєстрацію траспортного засобу та автомобіль, в Єдиний реєстр досудових розслідувань не внеслися відомості про подію. 8 липня 2016 судом скасовується протокол по 130 статті КУпАП стосовно В’ячеслава Малька.
Що до Range Rover: -Раніше затримувався та доставлявся на штрафмайданчик ДАІ Подільського району; -Вилучався техпаспорт і долучався до провадження як речовий доказ, оскільки був визнаний підробленим. В’ячеслав Малько, згідно закону, не мав права використовувати автомобіль та документи на нього. В інакшому випадку це злочин.

 

Матеріали по В'ячеслав Малько

0d80bc6-13522982-1453819294644403-4
Для правоохоронців закон один, для громадян інший
На посаду заступника голови районної поліції Києва призначили Малька В’ячеслава Володимировича, який затримувався за водіння у нетверезому стані на донецькій машині з підробленими документами, колишній начальник сектору розшуку транспортних засобів Подільського відділу поліції Києва.
Далі