Віктор Балога

0426e66------4

Віктор Балога Іванович – український політик і державний діяч, народний депутат України, колишній Голова Закарпатської обласної державної адміністрації, здійснює тиск на журналістів.

Коротко про справу. 23 червня о шістнадцятій годині, від головного редактора мукачівського телеканалу з’явилося звернення до поліції, адже нардеп Віктор Балога завітав на студію місцевого ТРК та почав погрожувати журналістам фізичною розправою. Мотивував свої дії невдоволенням інформацією, представленою на телеканалі; позицією телекомпанії та редакційної ради щодо висвітлення подій з життя області, в ефір подавали не тільки його з сином-мером Андрієм.

Головним управлінням національної Поліції в Закарпатській області внесено відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією ч.1 ст. 296 КК України (Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом). Карається штрафом або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років. Вирішувалося питання про відкриття кримінального провадження за ст.171 (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) КК України.

Особливості. З єдиного державного реєстру юридичних осіб: 100% власності каналу “М-Студіо” належить ТОВ “Продюсер”. Яким в рівних долях володіють: Оксана Балога Анатоліївна – дружина нардепа; Марина Петьовка – дружина Василя Петьовка, двоюрідного брата нардепа; Мирослава Токар – дружина екс-голови Мукачівської РДА Іллі Токаря.

Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль повідомив, Віктор Балога в присутності інших журналістів побив гендиректора телеканалу “М-Студіо” Володимира Шубця. Перелякані журналісти в подальшому відмовилися виходити на роботу та попросили про охорону. Сам Володимир Щубець, побоюючись за своє життя, відмовився пройти освідчення у експерта щодо завданих побоїв, хоча у нього на обличчі й шиї залишилися сліди від нападу.

ЗМІ про справу
Народний депутат України прийшов сьогодні на місцеву ТРК в Мукачеві і погрожував фізичною розправою працівникам телебачення
Нардеп Віктор Балога напав на директора власного телеканалу «М-студіо» в Мукачевому 
Балога влаштував дебош на своїй телекомпанії й побив її генерального директора 
ТРК «М-Студіо» заявляє про втручання у редакційну політику і вимагає вибачення від Балоги 
Віктор Балога побив директора власного телеканалу у Мукачевому 

Матеріали по Віктор Балога

shubec
Народний депутат України порушив права журналістів

На початку липня директор мукачівської ТРК “М-Студіо” (Закарпатська область) заявив про втручання у редакційну політику і вимагав вибачення від нардепа Віктора Балоги. Володимир Щубець зазначив, ділових стосунків телерадіокомпанії із нардепом, якого в ЗМІ називали власником “М-Студіо”, немає; канал не змінить редакційної політики під тиском.

Далі