Єршов Олександр Олександрович

15182030_576434

Олександр Єршов  – колишній співробітник підрозділу “Кобра”, екс-глава Державтоінспекції. Здійснив підпал майна волонтера Михайла Світлицього та побив його.

Коротко про справу. Михайло Світлицький займався ремонтом та постачанням автомобілів в зону АТО. Подія трапилась з 5 на 6 серпня. Олександр Єршов разом з Ігорем Войтенком, будучи напідпитку проник на ділянку Михайла, підпалив побутове приміщення та вантажівку “Івеко”, яка призначалася для бійців АТО. Крім цього, нападники побили самого Михайла Світлицького.  Ймовірний мотив – особиста ворожість на ідеологічному підґрунті. Олександр не розділяв проукраїнської позиції Михайла, негативно ставився до нього.

Особливості. Полковника Олександра Єршова звільнили з лав МВС 19 травня 2015 року. Він з дружиною та двома дочками мав елітні автомобілі вартістю близько ста тисяч доларів кожна. Мотоцикл на якому їздив Єршов в базі ДАІ записаний як КАМАЗ. В одній з декларацій він приховав від контролюючих органів елітний триповерховий особняк у Києві. Арсен Аваков заявляв про початок спеціальної перевірки.

До свого звільнення Олександр Єршов обіймав керівні посади. Був начальником ДАІ Києва, Чернігівської та Харківської областей, де встиг побудувати корупційні схеми. Начальником Департаменту ДАІ України став після Революції Гідності, при міністрі Арсені Авакові.

Арсен Аваков так і не розпочав спеціальну перевірку. Натомість захищав Олександра Єршова, як згодом захищав одіозного Василя Паскала. До того ж, згідно попередньої інформації, Олесандр Єршов не звільнений з МВС, а виведений позаштат.

Інформація в ЗМІ
Аваков звільнив скандального в. о. начальника ДАІ України
Красиве життя головного даїшника (розслідування)
Начальник Черниговской ОблГАИ Ершов приказал собирать дань
Волонтер Роман Синіцин
Уволенный Аваковым начальник ГАИ Ершов продолжает работать в МВД (Документ)

Матеріали по Олександр Єршов

13907178_10201811554968697_3014562499457333312_n
Волонтер постраждав від неправомірних дій колишнього правоохоронця

Винуватець події Олександр Єршов, колишній співробітник підрозділу “Кобра”, екс-глава Державтоінспекції. Потерпіла сторона – волонтер Михайло Світлицький, займався ремонтом та постачанням автомобілів в зону АТО. 

Далі