Захисник конституції Гуменюк Ігор

AwySIz8vpNk

Ігор Володимирович Гуменюк («Дубенко») (17.04.1994 Кам`янець-Подільський) – націоналіст, активний учасник революції 2014 року, ветеран війни, доброволець батальйону «Січ», до війни очолював Кам`янець-Подільський осередок ВГО «Сокіл». Ув’язнений по справі «Захисників Конституції» (події 31 серпня 2015 року  під Верховною Радою). Підозрюють в участі в організації масових заворушень  під Верховною радою 31 серпня 2015 року та  у вбивстві 3 працівників міліції від вибуху гранати, яку він буцімто кинув в бік правоохоронців.

Стаття: 258 ч.3 (терористичний акт)

Статус: з 31.08.2015 перебуває в Лук’янівському СІЗО №13 м. Києва.

LyakaA-9Vsg

Затримання. Був затриманий в метро через декілька годин після подій під Радою. Після затримання його побили. В райвідділі від нього вимагали, щоб сказав, що він є партійцем «Свободи», що не відповідало дійсності, бо на момент затримання він був працівником міліції.

Його змушували зізнатися, у скоєнні злочину , – переконує адвокат Гуменюка. – затриманий він офіційно у 8 годині вечора, а двома годинами раніше Аваков уже сказав, що він вчинив злочин.

Оперативне відео затримання Гуменюка, на якому правоохоронці разом з особистими речами, начебто, вилучають бойову гранату :

Цікаво, що у протоколі затримання нема ні слова про вилучення ніяких гранат.

Спочатку Ігорю інкримінувалось 4 тяжких статті (348- Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця, 345- Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу, 293- Групове порушення громадського порядку, 294- Масові заворушення)

Умови перебування. В застінках Ігора неодноразово били і схиляли до обмовлення себе і партії ВО «Свобода». В протоколі, який підписав Ігор Гуменюк він зазначив, що під час дачі свідчень його били по голові та тілу. Ігор Гуменюк себе винним не визнає. Більшість тілесних ушкоджень було нанесено Ігорю в Голосієвському райвідділі. Під час перебування Ігоря в ІТТ м. Києва певний час до нього не допускали жодного з адвокатів.

Інтерв’ю з адвокатом Гуменюка – Сидіром Кізіним.

 

Матеріали по Захисник конституції Гуменюк Ігор

bwv5eftfyr8
ВЖЕ ЗАВТРА

Відбудеться судове засідання в справі “Захисників Конституції” Крайняка і Гуменюка.

Далі
gumenyuk-krajnyak
Днями відбулось засідання по справі “Захисників конституції”

Засідання розпочалось із того що на нього не явились двоє із семи присяжних, головуюча суддя поставила на обговорення питання про можливість судового розгляду без належної кількості присяжних. Всі сторони наголосили що не можливо розпочинати засідання за таких обставин.

Далі
1
ВЖЕ ЗАВТРА засідання по справі “Захисників Конституції”

4 листопада о 12:00 відбудеться перше засідання по суті. На вимогу хлопців до розгляду залучено присяжних.

Далі
1
Фото Крайняка та Гуменюка до побиття

25 жовтня Шевченківський районний суд м. Києва провів підготовче засідання.

Далі
photo_2016-10-25_15-31-30
Підготовче засідання по справі Ігоря Гуменюка та Сергія Крайняка

Результатом громадського обурення стала штовханина з правоохоронцями, передчасне закінчення засідання та кілька затриманих.

Далі
photo_2016-10-25_15-31-27
В Шевченківському суді (Вознесенський узвіз, 10) оголошена перерва.

Підготовче засідання по справі Ігоря Гуменюка та Сергія Крайняка розпочалося із запізненням.

Далі
bwv5eftfyr8
Засідання по справі “Захисників конституції”

Сьогодні, 11 жовтня, в Апеляційному суді міста Києва відбулось засідання по справі “Захисників конституції” Сергія Крайняка та Ігоря Гуменюка.

Далі
photo_2016-10-10_19-36-59
Засідання по справі “Захисників конституції”

Сьогодні мало відбутись засідання по справі “Захисників конституції”.

Далі
gumenyuk-krajnyak
10 жовтня відбудеться засідання по справі “Захисників конституції”

Вже завтра, 10 жовтня о 12:00, в Апеляційному суді міста Києва, відбудеться засідання по справі Сергія Крайняка та Ігора Гуменюка “Захисників конституції”.

Далі