Законодавство України

НЦП
“Про доступ до публічної інформації”

Цей Закон визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес.

Далі
НЦП
“Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо адаптації правового статусу засудженого до європейських стандартів”

Далі
НЦП
“Про прокуратуру”

Цей Закон визначає правові засади організації і діяльності прокуратури України, статус прокурорів, порядок здійснення прокурорського самоврядування, а також систему прокуратури України.

Далі
НЦП
“Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”

Основою гуманітарної, соціальної та економічної політики держави Україна стосовно населення тимчасово окупованої території України є захист і повноцінна реалізація національно-культурних, соціальних та політичних прав громадян України, у тому числі корінних народів та національних меншин.

Далі
НЦП
“Про очищення влади”

Цей Закон визначає правові та організаційні засади проведення очищення влади (люстрації) для захисту та утвердження демократичних цінностей, верховенства права та прав людини в Україні.

Далі
НЦП
“Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання”
Далі
НЦП
“Про пробацію”

Цей Закон визначає мету, завдання, підстави, види пробації, правовий статус персоналу органу пробації та суб’єктів пробації.

Далі
НЦП
“Про застосування амністії в Україні”

Цим Заканом встановлюються загальні засади звільнення осіб від покарання у вигляді позбавлення волі на підставі актів амністії.

Далі
НЦП
“Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі”

Цей Закон визначає умови і порядок встановлення та здійснення адміністративного нагляду за окремими категоріями раніше судимих осіб та їх обов’язки.

Далі
НЦП
“Про оперативно-розшукову діяльність”

Цей закон визначає порядок та підстави проведення оперативно-розшукової діяльності в Україні.

Далі