Контролюючі візити

DSC_9081
Майорські умови

Художник трафаретчик Маркіян “Майор” Вербовий затриманий за підтримку Катерини Гандзюк. Обороняючись від нападників лишився живим, але отримав тримання під вартою. Вже два тижні двадцятирічний юнак перебуває в Львівській установі виконання покарань.

Далі
05.02.16 запор обл 3
Внутрішні правила

Закон адміністрації понад усе. Слухай та повинуйся. Реальне порівняння для правил внутрішнього розпорядку кожної тюрми. Більшість прописаних норм не має нічого спільного із законом. Деякі створені для відвертого шантажу та заробітку з засудженого. Принцип, що законом не заборонено то дозволено, в тюрмі працює лише за гроші. Інша думка карається силою.

Далі
IMG_1333
Православ’я та WI-FI

Бориспільська виправна колонія поєднує релігію та технологію. Моніторингова місія Національного центру правозахисту перевірила установу на Київщині.

Далі
11695475-vector-signature-fictitious-autograph-on-white
Бажання бути почутим
Живемо в країні, в якій від тюрми і суми ніхто не застрахований. Особистість захищена тільки на папері. Хотілося б мати в якості арбітра, не тих суддів, яких і язик не повернеться назвати суддями, і чиновників, які, з незрозумілих причин, займають крісла і кабінети, а – громадськість. Народ, який висловив би свою точку зору на дії і вчинки людей, опинившихся в неволі з одного боку і співробітників адміністрації Бориспільської виправної колонії, всевладних і всезнающих, з іншого боку.
Далі
db3977291b0311dde48ca0911dcddcf7.i1200x920x690
“Зек сам випрошує”

З’явилося інтерв’ю колишнього працівника федеральної служби виконання покарань. На умовах анонімності він розповів одному з російських видань про свою шістнадцятирічну роботу. Про тортури, як невід’ємну частину системи.

Далі
IMG_3346
Від загального до мінімального

Первомайська колонія молода. Існує вже четверте десятиліття. Була загального, суворого, особливого режиму утримання. Називалася: виправна трудова колонія,  лікувально-трудовий профілакторій, колонія поселення. Перебувала в статусі спецкомендатури по залученню звільнених з місць позбавлення волі до праці.

Далі
IMG_1207
Роми, котляри, крими, влахи, ловари, серви
Точна чисельність зазначеної нацменшини не відома. Принаймні не перевищує 45 тисяч. Проблемами даного етноніму активно займаються різного роду організації. Залучаються сотні людей. Захищаючи права одних, вони нехтують свободами інших. Схвалюють репресії проти націоналістів. Не вимагають розслідування злочинів етнічних угрупувань. Однобоко висвітлюють інформацію.
Далі
IMG_3070
Кінцева

Максимальний рівень безпеки. Десять, двадцять років, чверть століття. Засуджені до довічного позбавлення волі не мають перспектив. Ті, кому замінили розстріл на пожиттєве знайшли кінцевий пункт в тюремній камері. Бердичівська виправна колонія не стала винятком.

Далі
c7116acd85bbe25b9f42f3fcf29ab444_XL
Смерть в Чернівецькому СІЗО

В минулу п’ятницю померла ув’язнена жінка. Причина смерті стане відомою після проведення розтину. Протягом двох тижнів вона скаржилася на погане самопочуття. Медична частина установи не надавала належної допомоги.

Далі
DSC_8545
Довіра

Найважче відновити втрачену довіру. Про це, як ніхто інший, знають ув’язнені Бердичівської виправної колонії № 70. 

Далі