В квітні цього року нами було заявлено про скоєння злочину Стекляром Борисом Єфимовичем. Йшлося, що 4 березня 1952 року в селі Сухівці Рівненської області, капітан держбезпеки Борис Стекляр, капітан Маркелов, старший лейтенант Мудрицький, діючи за попередньою змовою осіб вчинили умисне вбивство українських повстанців Ніла Хасевича, Антона Мельничука і В’ячеслава Антонюка.

На підставі заяви внесені відомості в ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення за фактом вчинення умисного убивства двох і більше осіб. Здійснює досудове розслідування прокуратура Рівненської області.

В рамках діяльності «Національного центру правозахисту», архівом СБУ була надана на ознайомлення особова архівна справа на ім’я Бориса Стекляра .

Вивчаючи надані документи, виявлена інформація про злочини проти людства та людяності, вчинені представниками комуністичного тоталітарного режиму. Нововиявлені обставини мають істотне значення для об’єктивного розслідування та встановлення всебічного та повного з’ясування вчинених діянь офіцером держбезпеки Борисом Стекляром.

Користуючись своїми процесуальними правами нами направлене клопотання до Рівненської прокуратури про вилучення особової справи Бориса Стекляра. Якщо Вас цікавить інформація з його справи – звертайтеся на нашу електронну адресу [email protected]

Слідкуйте, далі буде.

 

0001

 

0002