Чекати не на часі

Про КГБ пишуть наукові статті та книжки. Замість справедливого покарання колишні офіцери держбезпеки займають посади в сучасних спецслужбах та провладних кабінетах.Безкарність породжує нові злочини. Дедалі частіше чуємо: чекісти виконували наказ. Те саме лунає на судах по розстрілам Небесної сотні. Вбиваючи людей чекісти та Беркут скоювали жорстокий злочин проти народу України.

IMG_8159

Не встановимо істини в справах минулого – не доб’ємося справедливості в справах сучасного. Національний центр правозахисту, досліджуючи особу справу Петра Лубеннікова та Акима Івасенка, виявив зумисно пошкоджені частини тексту, які містять інформацію про злочини проти людства та людяності вчинених в Україні представниками комуністичного тоталітарного режиму.

IMG_7770

На деяких ділянках наявне нашарування речовин чорного (чорно-синього) кольору у вигляді горизонтальних смуг. В окремих документах вказана речовина наявна з лицьової та на відповідних ділянках зворотної сторони. З метою проведення експертного дослідження вищезгаданих справ, нами подані заяви до СБУ.

Слідкуйте, далі буде.

Денис Поліщук