Генералу Шухевичу бути!
Сьогодні Київський апеляційний адміністративний суд та Окружний адміністративний суд міста Києва отримав апеляційну скаргу на попередню ухвалу про забезпечення адміністративного позову та призупинення перейменування проспекту генерала Ватутіна на генерала Шухевича.
Національний центр правозахисту з метою дотримання демократичних принципів Законодавства України знайшов свідомого киянина, права та свободи якого порушили противники перейменування проспекту. Сумнівні правозахисні організації на минулому тижні створили фарс в суді, а згодом вивели на вулиці Києва сотню найманців, намагаючись нав’язати столиці Кремлівські порядки.
За справу взявся професійний адвокат Дмитро Біловчук, який має успішний досвід в захисті інтересів громадян України.
В апеляційній скарзі зокрема зазначено:
- Скаржник проживає на проспекті Ватутіна в м. Києві, а отже всі питання, що до перейменування, проспекту, прямо впливають на його права.
- В попередньому судовому засіданні не встановлено підстав, які б свідчили про очевидну небезпеку заподіяння шкоди правам, свободам та інтересам позивачів. Позивачами, не надано доказів в обґрунтування клопотання. (сумнівних правозахисних організацій)
- Аналогічних висновків дійшов Окружний адміністративний суд міста Києва, відмовляючи в задоволенні клопотання 08 серпня 2016 року, та яку підтримав Київський Апеляційний Адміністративний Суд відмовивши в задоволенні апеляційної скарги позивачів.
- Вирішуючи питання про забезпечення позову, суд має брати до уваги інтереси не тільки позивача, а й інших осіб, права яких можуть бути порушені у зв’язку із застосуванням відповідних заходів.
- Крім того, самі вимоги мають ґрунтуватися на нормах права: ні Закон України ні Регламент Київської міськради не передбачає «подавати на підпис рішення сесії депутатів Київської міської ради». Якщо рішення Київради у п’ятиденний строк з моменту його прийняття не зупинене Київським міським головою, рішення протягом двадцяти днів з моменту його прийняття Київрадою підписується Київським міським головою та оприлюднюється не пізніше тридцяти днів з моменту його прийняття на офіційному веб-сайті Київради (www.kmr.gov.ua).
- Нормами права не передбачено процедуру передачі на підпис кому-небудь рішення сесії Київської міської ради, а лише порядок його підписання Київським Міським Головою, що не є стороною справи, і суд не розглядав клопотання про заборону Київському Міському Голові підписувати рішення сесії міською ради.
- Вчиняти дії по підписанню та оприлюдненню рішенні сесії депутатів Київради відноситься до повноважень Київського Міського Голови, що є окремим суб’єктом владних повноважень на не є відповідачем по справі як Київській міський голова
Слідкуйте, далі буде. Спільними силами не допустимо правового свавілля, яке намагається нав’язати путінська Росія.