Справа: СІЧ vs Громадське

2 жовтня, 15.30, Північний апеляційний господарський суд, Шолуденка, 1

Влітку Господарський суд постановив, задовольнити позов щодо захисту ділової репутації ГО “СІЧ”. Зобов’язав Громадське спростувати інформацію та стягнути на користь СІЧ 3,5 тис грн. судового збору.

На підтримку СІЧ приходили добровольці: вірменин Арсен Карапетян та азербайджанець Ісрафілов Відаді. Знають хлопців з фронту, спільно боронили Україну проти російської агресії.

Представник СІЧ, адвокат Viktor Moroz, зазначив: свобода слова та вираження поглядів не може бути виправданням для порушення честі, гідності та ділової репутації.

З моменту рішення суду, зі сторони Громадського були матеріали, які підтверджують негативний характер власної публікації про “neo-nazi group”. Головний редактор виражала власні погляди, які підтверджують шкоду діловій репутації СІЧ.

Вже завтра відбудеться апеляційне засідання, яке поставить крапку. Доведе, що “свобода слова” не дорівнює “брехні та наклепу”.

Нагадаємо, на початку травня минулого року, організації вдалося зловити бойовика Рафаеля Лусваргі та передати його силовикам. Нині завдяки контролю громадськості, бойовик отримав тюремний термін. Натомість Громадське назвало ГО “СІЧ” неонацистською групою.

❗️Захист інтересів позивача здійснював адвокат Віктор Мороз (Suprema Lex).

Світлина від Національний центр правозахисту.