Справа Стекляра живе

На початку шістдесятих, чекіст Борис Стекляр, організовував та проводив роботу проти українських націоналістів закордоном.  

Виконуючи заповіти Сталіна, радянська тоталітарна система створювала маріонеток. Не маючи змоги знищити український визвольний рух силою, КГБ вело активну боротьбу на ідеологічному фронті. Штучні патріотичні рухи проводили агентурну роботу серед української еміграції.

IMG_8878

Борис Стекляр не лише брав участь у виселенні українців до Сибіру, знищенню українських повстанців, репресіях проти політв’язнів в ГУЛАГу. Він  особисто проводив роботу по компрометації борців за незалежність України. В умовах “залізної завіси”, ним було використано близько тридцяти іноземних кореспондентів. Радянські статті потрапили до тридцяти восьми номерів капіталістичних газет.

IMG_8879

Саме такі методи застосовують сучасні ворожі спецслужби. Проросійські спроби скасувати законне рішення Київради по перейменуванню вулиці  на честь українського героя. Кричущий наклеп в іноземній пресі стосовно розслідування обставин вбивства Ніла Хасевича.  Відверта брехня терористів про “українських карателів та розіп’ятого хлопчика”.

IMG_8880

Національний центр правозахисту продовжує вивчати документи.

Слідкуйте, далі буде.

Денис Поліщук