Без терміну давності

542d829-denis-polishchuk

Я особисто відчув правове свавілля. За сфабрикованими обвинуваченнями я опинився за ґратами.

Справедливість здобувається в боротьбі. Більше року назад мене звільнили з Лук’янівської в’язниці. Спільно з київською активісткою, успішно започаткував проект «Розстрільний календар» для дослідження репресій минулого століття та недопущення карального правосуддя сьогодні.

Актуалізації проблематики політичних переслідувань минулого століття, виявилося замало для її вирішення. Реагуючи на сучасні виклики розпочав займатися правозахисною діяльністю. Команда нашого «Національного центру правозахисту» досягла за короткий термін значних результатів.

Реагуючи на звернення, висвітлюючи проблеми, здійснюючи правову допомогу я зробив висновок. Саме безкарність представників правоохоронних органів, червоною ниткою просочується через сторінки історії. Репресії минулих днів та правове свавілля сучасності міцно тримаються одне одного.

Для вирішення цієї проблеми розпочинаємо новий напрям: Без терміну давності. Я впевнений, що становлення історичної справедливості та застереження сучасної влади у вчиненні протиправних дій стосовно власного народу — допоможе побудувати українське громадянське суспільство.

Денис Поліщук – Національний центр правозахисту


Наш блог  lb.ua/blog/ncp_ukraine
Наш канал  telegram.me/ncp_ua

Матеріали по Без терміну давності

Борис Стекляр ветеран
Смерть не підтвердилась

Місцеве управління СБУ повідомило,  що полковник держбезпеки Борис Стекляр живий. Рівненський науковець повідомляє,  що сусідам чекіста не відома інформація про смерть. Сім’я одіозного полковника традиційно не надає коментарів. 

Далі
IMG_20170619_1420305
Генералу Шухевичу бути!

Сьогодні Київський апеляційний адміністративний суд та Окружний адміністративний суд міста Києва отримав апеляційну скаргу на попередню ухвалу про забезпечення адміністративного позову та призупинення перейменування проспекту генерала Ватутіна на генерала Шухевича.

Далі
steklyar1
Одіозний полковник КГБ помер через острах суду?

За попередньою інформацією під парадним входом до помешкання Бориса Стекляра стоїть “швидка” та група співробітників СБУ. З машини вийшла донька “чекіста” та зять. Самого Бориса винесли санітари та занесли до квартири.

Далі
0002
ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Щодо незалежного розслідування обставин умисного убивства борця за незалежність Ніла Хасевича

Далі
0001 – копія

В квітні цього року нами було заявлено про скоєння злочину Стекляром Борисом Єфимовичем. Йшлося, що 4 березня 1952 року в селі Сухівці Рівненської області, капітан держбезпеки Борис Стекляр, капітан Маркелов, старший лейтенант Мудрицький, діючи за попередньою змовою осіб вчинили умисне вбивство українських повстанців Ніла Хасевича, Антона Мельничука і В’ячеслава Антонюка.

Далі
18951453_1895231534068995_8354128541879397087_n
A fight against Ukraine during the life

“The Steklyar’s act (a KGB officer) has no limitation. Crime after decades remains a crime! The murder of Khasevych, one of the fighters for the independence, must be investigated, and everyone who is involved – must receive a verdict. “(Coordinator of the National Human Rights Centre Denis Polishchuk)

Далі
18582512_1571729769533610_2823360179141064401_n
Дієвий правозахист

Пріоритет – ефективне розслідування злочинів сталінських спецслужб. Одна із задач – відновлення історичної справедливості. 

Далі
IMG_8879
Справа Стекляра живе

На початку шістдесятих, чекіст Борис Стекляр, організовував та проводив роботу проти українських націоналістів закордоном.  

Далі
IMG_7770
Чекати не на часі

Про КГБ пишуть наукові статті та книжки. Замість справедливого покарання колишні офіцери держбезпеки займають посади в сучасних спецслужбах та провладних кабінетах.

Далі
IMG_3541

Станом на сьогодні

Далі